На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Ю + Ю

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота листопада 19, 2005 8:16 pm    Тема повідомлення: Ю + Ю Відповісти цитуючи

Сьодні чув по ящику, що Юлька не проти об'єднатися з НСНУ.
Як вам таке розгортання подій. Чи це на краще, чи їхню поразку вже нічим не прикрасиш?

Я вважаю, що це - на краще. Треба, навіть якщо вони не разом підуть далі, щоб на вибори ішли разом, бо Разом нас багато - нас не подолати. Разом завжди шансів більше. Я підтримаю їх.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота листопада 19, 2005 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

поживем - побачим.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 25, 2005 4:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну по-перше і НСНУ, і БЮТ пройдуть в парламент, це 100%. По-друге треба виключити з НСНУ кілька людей, які невдало засвітились.Бо це не робить честі партії.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 25, 2005 5:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Разом ми - сила. але скрізь є всякі свині через яких і створюється погане враження. Я незнаю про кого ти, але лише разом вони виграють.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: субота грудня 03, 2005 12:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так разом вони сила,але це не означає, що всі мені повинні подобатись. Є люди з поморанчевої команди, які мені не подобались, як до, так і після виборів. Вони перемпгають разом єале це не означає,що всі вони боряться за свої сердечні переконання. Є такі, які користуючись довірою народу, роблять уселякі недобрі справи за спиною президента, якого я безмерно поважаю.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: субота грудня 03, 2005 12:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так разом вони сила,але це не означає, що всі мені повинні подобатись. Є люди з поморанчевої команди, які мені не подобались, як до, так і після виборів. Вони перемпгають разом єале це не означає,що всі вони боряться за свої сердечні переконання. Є такі, які користуючись довірою народу, роблять уселякі недобрі справи за спиною президента, якого я безмерно поважаю.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dfgdbnfdgd
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 17, 2006 2:58 pm    Тема повідомлення: The Best AUTO ! Відповісти цитуючи

Popular Categories:
DAEWOO-QUOTE
HONDA-DEALER
TOYOTA-DEALER
SUZUKI-GLASS
HONDA-GLASS
OPEL-REPAIR
MERCEDES-SHOP
AUDI
NISSAN
TOYOTA-QUOTE
RENAULT-SALVAGE
CITROEN-QUOTE
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові