На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
"Ток-ток..по тілу...я так хотіла.." - Допоможіть з

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
кенжі
Гість





ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2005 12:21 am    Тема повідомлення: "Ток-ток..по тілу...я так хотіла.." - Допоможіть з Відповісти цитуючи

Допоможіть будь-ласочка знайти файну пісеньку...її крутили на радіо "Львівська хвиля"...співає жінка...там ще слова такі "Ток-ток по тілу...я так хотіла - тобі сказать давно......" вроді це Платина-Білет в кіно...правда я сумніваюся що вона так називається!! допоможіть пліз!!
Догори
Jasso
Гість





ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2005 4:26 am    Тема повідомлення: Re: "Ток-ток..по тілу...я так хотіла.." - Допоможі Відповісти цитуючи

кенжі написав:
Допоможіть будь-ласочка знайти файну пісеньку...її крутили на радіо "Львівська хвиля"...співає жінка...там ще слова такі "Ток-ток по тілу...я так хотіла - тобі сказать давно......" вроді це Платина-Білет в кіно...правда я сумніваюся що вона так називається!! допоможіть пліз!!

Це співає Платина. ПІсня називається - "Білет-кіно". Знайти важкувато.. Можливо згодом з'явиться на muzon.com
У пошуках...
Догори
кенжі
Гість





ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2005 8:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякую!!! будем шукати...може ця група з пісенькою вже записалася на якомусь лейблі чи диску типу "Укр формат" - ніхто не вкурсі?
Догори
Dendy
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 28.11.04
Повідомлень: 39

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 22, 2005 8:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой... дякую, що написали тут про це... А то я теж хочу дістати цю пісню, а не знав, хто її виконує. Very Happy Думав навіть, що це Марійка Бурмака (якось вже голос схожий в цій пісні).
Якщо хтось буде мати - буду дуже вдячний, якщо скинете мені на dendyboy@mail.ru.
Наперед дякую. Wink
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 22, 2005 5:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ще краще - напишіь тут адр, звідки закачали
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Dendy
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 28.11.04
Повідомлень: 39

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 09, 2006 3:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кому треба ше цю пісню - пишіть мені на мило dendyboy@mail.ru. Пришлю... Wink
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jasaa
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 23.01.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 6:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо не важко - ще мені лінк.... Моє мило u_yu@ukr.net
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 12:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://d.turboupload.com/d/237517/Platina_-_-.mp3.html
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Jasaa
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 23.01.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 23, 2006 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

#UA#, дуже дякую!!!))))
Скачаю
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
FREON
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.09.05
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 24, 2006 12:00 pm    Тема повідомлення: "Ток-ток..по тілу...я так хотіла.." - Допоможіть з Відповісти цитуючи

ТРИМАЙ ПОСИЛАННЯ http://www.mistoleva.net/index.php?showfile=1&fid=737&p=downloads&area=1&categ=222 Раджу відвідати сайт www.mistoleva.net
_________________
Краще робити великі зміни у великому, ніж малі - в малому
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові