На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому брешуть москалі???
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
bez_imeni
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 24.03.05
Повідомлень: 12
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: середа квітня 13, 2005 8:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі-то, заробітчани-патріоти за кордоном нам на користь. По-перше, пропагують ідею Великої і Самодостатньої України, по-друге, підтримують вогник патріотизму у співвітчизників, постачають літературу, розповсюджують свіжі і, найголовніше, правдиві новини, інформацію з життя-буття держави. А того, гляди і, спробувавши того хліба, багато заробітчан більше поважатиме власний.
_________________
Слава Україні!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 22, 2005 11:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось у те не дуже віриться. Як вони можуть пропагувати самодостатню Україну, коли вони їдуть працювати чорноробочими куди-небуть, лиш би не тут. І що доброго вони можуть сказати про Україну, її економіку, соц політику, як мусять звідти їхати на заробітки? Та й зі "своїми" вони вроді недуже.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 24, 2005 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно заробітчани закордоном навряд чи пропагують ідеї патріотизму, любові до України... Хоча багато говорять про те, що там, вони почувають себе більш українцями ніж тут... Але якщо й так, то не всі, а певна,незначна частина.

Можна знаходити плюси і мінуси, сперечатись про це, але один факт є беззаперечним - якщо виїжджають люди, то не все так добре тут - отже, працювати треба на розбудову нашої рідної України! (поки ще є кому працювати...)
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
bez_imeni
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 24.03.05
Повідомлень: 12
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 25, 2005 9:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як би добре за кордоном не було, все одно людина тягнеться до своїх коренів, до малої батьківщини, якщо навіть і не поважає власну державу.
А щодо заробітчан, впевнений, як тільки ситуація зміниться, (а вона зміниться!) майже всі повернуться на рідну землю. Вже тепер заробітки на Україні [u]майже[/u] зрівнялися з російськими і польськими, прогнозую, що з часом, років через 2 ми зможемо вийти на рівень бідніших європейських країн, якщо, звісно, "опозіция" не реваншує. І тоді... до нас будуть приїжджати на заробітки.

А як Вам ситуація з чорноморським флотом?
_________________
Слава Україні!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер травня 05, 2005 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це антиконституційно!
Їх треба якось спровокувати і вигнати з-від-там нафіг під аргументами, що вони порушують наші закони і т.д.

Ми і самі собі дамо раду і в Криму і на решті території України
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bez_imeni
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 24.03.05
Повідомлень: 12
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 06, 2005 9:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А їх і провокувати не потрібно, самі ж провокаціями займаються.

Чи є в кого інформація про кількість військ москви у Севастополі і про наш Чорноморський флот? Про всяк випадок...
_________________
Слава Україні!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
eney
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 06.05.05
Повідомлень: 35
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 13, 2005 8:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

bez_imeni написав:
А їх і провокувати не потрібно, самі ж провокаціями займаються.


Так згадайте про висадку десанту. Москалі відморозились мол -"чисто случайно" але я щось не вірю, на мою думку це політичний хід.
По ходу історії москалі розводний народ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
oskorkon
Гість





ПовідомленняНаписане: субота червня 04, 2005 3:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

эй,братва!!!! А чё вашего люда так много у москалей работает?!Работайте у себя на Украине!Так чего Вас прёт на Русь?Вы определитесь,или дружба,или.......
Догори
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: субота червня 04, 2005 11:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво, пане oskorkon, ви самі звідки?

Те що наші працюють на москаликів - то це залишок Союзу, так би мовити, рецидив... Адже більшість союзних багатсв лишились в московії... Тому там дещо більше можливостей отримати частку того капіталу.

Але не переживайте - Українці повернуться на Батьківщину. Принаймні з Росії. Я в це щиро вірю!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 06, 2005 10:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я важаю що кудись їздити, що щоб заробити, кудись їдзити тим більше у таку країну як РОсія не дуже розумно. БАгатенько тих, яких дурять і обманюють. ТАкі дуже рідко повертаються. Але все одне народ туди лізе, навіть незважаючи на те що ставляться як до скота
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 07, 2005 5:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене то ви не там копаєте! Треба розглядати не політичне, культурне чи ідеологічне підгрунтя, як на мене то основна причина міграції робочої сили до Росії лежить в соціальному становищі нашого населення! Мабуть, ще однією з важливих причин є бездарність наших владних мужів. Про попередників цього уряду і слів бракує, а от теперішня влада, також оптимізму не всиляє, ще й москалики, тут як тут - "вот вам цени на нефть, вот цени на газ"! Не буде в Україні порядку ще років з 20, а там дасться чути! Маю надію, тримаю кулаки, і намагаюсь зробити все від мене залежне!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: середа червня 08, 2005 10:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Слава Україні!
А я взагалі не розумію навіщо люди їдуть на заробітки тим більш до Росії.У нас є доволі непогані можливості для того щоб заробити.Треба тільки вміти їми користуватись.А Professorn щодо влади хочу сказати.Не треба від неї одразу вимагати всього.Це ще молодий організм,який тільки починає рости,а йому ще при всьому при тому москалі палки в колеса встиркують.Їм зараз дуже важко.Ми повинні зараз їм допомогти,як тоді на майдані,тобто бути впевнені у майбутньому та йти єдиною,рушійною силою до своєї мети.А оцінювати владу,що вони зробили,а що ні на мою думку можна не раніше ніж через рік.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bez_imeni
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 24.03.05
Повідомлень: 12
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 11:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цілком згоден з Євгеном щодо оцінки роботи "нової" влади але не поділяю цього терміну "нова влада". Так, влада змінилася у верхах, намагається працювати по-новому. Але, так би мовити, владні "низи" залишились із старої когорти. І це дуже сумно. Чи то міцно коріння пустили, чи немає нової генерації політиків для заміни тканини мертвого організму? Подивіться, що за часи кучмізму зроблено!! Вся економіка балансує на вістрі леза, засилля іноземного капіталу... Пояснити це простою непрофесійністю влади неможливо. Це - злочинні дії. За які потрібно відповідати. І не "цапам відбувайлам", а реальним "діячам". І все це буде продовжуватись доти, доки не буде введена чітка і конкретна відповідальність за свої дії на державних посадах, аж до смертної кари за геноцид власного народу. Звичайно, це неможливо провести через парламент, інші владні кабінети (самі собі яму не будуть копати). Потрібна народна воля.
АЛЕ ДЕ ЇЇ ВЗЯТИ В ПОТРІБНІЙ КІЛЬКОСТЬ І ПОТРІБНОЇ ЯКОСТІ????!!!!!!!!!
_________________
Слава Україні!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
bez_imeni
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 24.03.05
Повідомлень: 12
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вважаю, в цьому контексті слід також розглядати і проблему заробітчанства. Це - злочин політичної "еліти" країни. Україна входить в десятку країн світу за величиною природо-ресурсного, геополітичного потенціалів. Сам Бог тут велів бути землі процвітання і достатку! І всі навкруги це розуміють. Тому і "лізуть" до нас, як щурі. Тільки нам чогось бракує. Замість того, щоб щурів травити, ми їх ще й підгодовуємо.

Найдієвіший поки-що варіант лікування злоякісних пухлин - хірургічне втручання...
_________________
Слава Україні!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: субота червня 11, 2005 2:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо того що "нізи" залишилися тими так в цьому є і провина народу.Бо подивіться,як тільки прокуратура чи МВС об'являє когось у розшук чи садит в слідчий ізорятор у нас відразу розгортаються намети,проводяться голодування та все таке інше.І що тоді залишається робити президенту.Треба просто не заважати.Якби президент почав саджати тих хто за кучмівських часів працював не в рамках закону так повір мені рахунок би пішов на тисячі. Уяви що у нас почалось би вкраїні. Тому мені здається шукати відповідь треба у народі.
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 7 з 8

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові