На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ДЕБАТИ "НОВИЙ СТИЛЬ"
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  

ЧИ впевнені ви у ПЕРЕМОЗІ ЮЩЕНКА В ДЕБАТАХ???
ТАК
45%
 45%  [ 5 ]
НІ
0%
 0%  [ 0 ]
СУМНІВАЮСЯ
54%
 54%  [ 6 ]
Всього голосів : 11

Автор Повідомлення
ВІЛЬНИЙ
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 12.12.04
Повідомлень: 3
Звідки: ZAKARPATTJA

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 17, 2004 10:52 pm    Тема повідомлення: ДЕБАТИ "НОВИЙ СТИЛЬ" Відповісти цитуючи

ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО ДЕБАТІВ ЩО ВІДБУДУТЬСЯ 20 ГРУДНЯ!!???
_________________
СЛАВА КОЖНОМУ ІЗ ВАС! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГОСПОДУ БОГУ!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота грудня 18, 2004 7:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як буде невідомо. Справа в тому, що яник дуже вперта особа і чітко стоїть на одному. Самі розумієте як говорити з дурним.
Ти йому кажи не кажи він буде гнути свою лінію.
Його не цікавить правда, його цікавить побєда.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 20, 2004 9:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тут варто би було звернути увагу на новий формат теледебатів!
Хоча, що з того вийде - побачимо! Wink
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 20, 2004 9:37 pm    Тема повідомлення: Теледебати 2 - враження Відповісти цитуючи

Перемога Ющенко!
В мене дуже позитивні враження від виступу на Теледебатах. Прихильники Януковіча ну хіба Вам не видно, що Ющенко набагато сильніший політик, людина із вищими культурними цінностями? Ну що Вам ще треба для того щоб визнати, що Ющенко заслуговує бути Президентом. Та не будьте такими впертими. Відкрийте очі, правда перед Вами!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 20, 2004 10:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

-Будеш працювати зі мною
-Вікторе Андрійовичу, вдруге питаю будете зі мною після виборів працювати
-Питаю вас втретє....
(хто бачив - той зрозуміє) Laughing
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 20, 2004 11:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я взагалі вважаю, що дебати були потрібниими,але бузрезультатними.
Хто певен у своєму виборі(95%) того не переконають ні дебати ні будь-що.
Але те що вони відбулися - добре. Не дуже вдало, але хоч так. Такі потрібно було проводити перед ІІ туром, а зара - ще цікавіші та змістовніші. Вони покидалися образами, поприкидалися дурниками і розійшлися. Янук був у своєму стилі, як і Ющенко. Ю має бути твердішим і "рубати" засранця, а не нюнятися з ним. Янук - козел і все тут, але він "рогатий" і проти нього важко поперти. Треба робити висновки. Загалом я чекав більшого. Я розчарований з дебатів. Хоча краще щось ніж нічого.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Гість






ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 5:12 am    Тема повідомлення: Re: ДЕБАТИ "НОВИЙ СТИЛЬ" Відповісти цитуючи

ВІЛЬНИЙ написав:
ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО ДЕБАТІВ ЩО ВІДБУДУТЬСЯ 20 ГРУДНЯ!!???

Це були хороші дебати . Ян-козел не відповів на жодне запитання (посуті) .Ющенко був набагато переконливіший , і на мою думку розгромив козла !
ВОЛОДЯ
Догори
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 9:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Від дебат я очікував більшого. Пан Ющенко не виглядав так , як він може. І взагалі обидва кандидата ухилялися від відповіді на запитання. Один без перерви твердив про америку, а другий про фальсифікацію. Питання про перспективи після оврання одного з них Президентом України навіть не піднімалися. Це більше було схоже на нульову нічею, або на програш Ющенка , тому що Я тримався спокійніше ( йому нема , що втрачати він програв вибори), а Ю поводив себе негарно- він перебивав Я і був сильно знервований.
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мою думку Яник виступив, як на диво, виваженою людиною, хоча коструктивізму в його словах було мало! А Ющенко занадто хвилювався і переходив на особистості, не знаю чи це добре!
Я вважаю, що дебати були прикольним шоу Laughing , такі собі показові виступи суперваговиків в яких була зафіксована НІЧИЯ!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 10:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мої враження такі: Я: говорити "по понятиям" йому взагалі-то нічого було, на запитання Ю про крадіжки і економіку, та й на всі інші запитання включав свою "волну" і говорив як радіоприймач про мільйони виборців, і про все хороше що він для них зробив. Ю: на одне й те-ж практично запитання про співпрацю спочатку висловлювався більш загально а потім, коли його дістали - більш окреслено. Отже получилося так: Я - тупо говорить про своє, і начхав він на все - це його впринципі характеризує, на жодне питання конкретної відповіді не дав, жодного нормального запитання не задав, тягнув час. Ю- відповідав більш коротко та лаконічно, в більшості по -суті, запитання були різноманітними. А про співпрацю - ну, моя думка така: яка може бути співпраця з людьми, які тебе обливають брудом, намагалися вбити, і взагалі бандитами загальнодержавного масштабу? Якщо уявити собі, скільки грошей вони вкрали, скільки пенсій недоплатили, а можливо якраз комусь не хватило тих 200 грн на ліки і... Бандитів потрібно сажати в тюрми, а не співпрацювати з ними!!!
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 21, 2004 4:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я б не сказав, хто кращий. Нічия. А вибори покажуть. Як влучно сказав ведучий:"До зустрічі на чергових виборах" =)
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа грудня 22, 2004 1:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

янукович, знову осоромився!!! (хоча могло бути і гірше). На поставленні йому питання не відповідав, говорив раніше заготовленими фразами.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 23, 2004 12:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені взагалі іноді здавалося, що йому хтось нашіптував відповіді.
Особливоь коли він телився, а потім говорив по темі, але невпопад.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
infusion
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 16.02.05
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа лютого 16, 2005 1:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу иммигрировать в Европу, нашла сайт http://www.cernis.cz и заинтересовалась. А Вы что думаете по этому поводу?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: субота липня 30, 2005 7:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

#UA# I definitely agree with your words.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові