На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Вибори-2004
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  

За кого голосуватимете?
Віктор Ющенко
90%
 90%  [ 18 ]
Віктор Янукович
5%
 5%  [ 1 ]
Олександр Омельченко
0%
 0%  [ 0 ]
Петро Симоненко
0%
 0%  [ 0 ]
Дмитро Корчинський
0%
 0%  [ 0 ]
Олександр Мороз
5%
 5%  [ 1 ]
Анатолій Кінах
0%
 0%  [ 0 ]
Андрій Чорновіл
0%
 0%  [ 0 ]
Наталія Вітренко
0%
 0%  [ 0 ]
Інший
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 20

Автор Повідомлення
Лана
Гість





ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 11:15 pm    Тема повідомлення: Убеди меня в обратном Відповісти цитуючи

Я буду голосовать за Януковича! Потому что я категорически против Ющенко! а больше не за кого , почему объясню....мне на пример противно то что я увидела по 5 му каналу что Ющенко благословляла на выборы мать...нет я все понимаю и ничего проти не имею..это личное дело каждого попросить поддержки у матери......НО!!!!!!!!..но какого черта за этим верующему человеку тащится с телевидением и показывать на всю страну!!!!? и еще то что у него жена американская гражданка и дети тоже с американским гражданством...я думаю Украинскому президенту это большой и жирный---(минус)-------! а чего стоит Юля Тимошенко!!!!! это вообще гидота двуличная!!! Меня добивает ее коса как у Леси Украинки ( в определенных случаях для ТВ)! показуха ужасная тоже мне патриотка!!!! Ющенко кричит что бандиты должны сидеть в тюрьме...а его окружение не бандиты???? вообще это ИМХО....
Догори
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 12:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хм...зарегистрировалась...и стала кріпаком....через сколько то сообщений стану жовтяком? Это нормально?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
мне на пример противно то что я увидела по 5 му каналу что Ющенко благословляла на выборы мать

А тобі не противно, те що державою хоче управляти людина, яка мала дві судимості? Людина яка насилувала жінок, грабувала. До речі все це Януковіч визнав у своїй біографії яку він надав, коли йшов на пост прЄммєра. Вам не огидно те що ваш президент є неграмотний і робить в кожному другому слові помилки?
Лана я хочу почути відповіді на ці питання, а не фразу Тому що.

Цитата:
Ющенко кричит что бандиты должны сидеть в тюрьме...а его окружение не бандиты???? вообще это ИМХО....

Ви голосуєте за Ющенка, а не за його оточення. Думаєте в Янука карще оточення? Вам більше до вподоби Суркіси, медведчуки, пінчуки, ахметови? Лана я хочу відповіді на свої питання!!!

P.S.
Щоб стати жовтяком треба написати 50 повідомлень.
До речі вся шкала відображена по лінку рейтинг, який є вверху.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лано, ну хто президента вибирає, орієнтуючись на те, яка форма коси в його соратників. Ти взагалі вже досягла віку, коли можна голосувати?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звичайно кожен має право на свою думку. Лано - як бачиш тут ніхто не збирається тебе ображати , якось тебе переконувати або обмежувати твої права. Ти творець своєї ДОЛІ. Але чому НАС - тих хто говорить "Так! " всіляко намагаються позбавити нашої думки. Як ти думаєш все те ,що ти бачиш " по 5-му" ВСЕ це Брехня? Подумай хіба політк від , якого залежить наше майбутне має право на такі дії. Що до блогословення- що ж на Україні здавна просили батьків про дозвіл у починаннях ,які змінють країну. А велике Я. попросив дозволу у нашого теперешнього обранця L.D. Shocked
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

LGVanish 100% - просто в ябучко!
Лана написав:
Я буду голосовать за Януковича! Потому что я категорически против Ющенко!

Те що ти проти Ющенка, зовсім не означає, що требе голосувати за зека, гвалтівника і накінець просто "Хама"! Я так гадаю, що Мороз чи Чернівецький(хоч обіцяв зробити другою державною російську) чи той же Кінах досить непогані кандиати, а Мороза дуже непогані шанси вставити Янука і потрапити в другий тур!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А тобі не противно, те що державою хоче управляти людина, яка мала дві судимості? Людина яка насилувала жінок, грабувала. До речі все це Януковіч визнав у своїй біографії яку він надав, коли йшов на пост прЄммєра. Вам не огидно те що ваш президент є неграмотний і робить в кожному другому слові помилки?
Лана я хочу почути відповіді на ці питання, а не фразу Тому що.

Отвечаю...про бандита....во первых кто в молодости грехов не совершал...и потом было стыдно и обидно за них....но как в библии сказано что тот кто раскаивается получает прощение....но это было в прошлом....а что мы видим в настоящем? скажете Юженко и его окружение святые? и совсем никапельки не бандиты????. Даже про ночный события в ЦВК - там где господа Порошенко, Ющенко, Червоненко и компния БИЛИ милиционеров - я подчеркиваю били, лично видела по телеку, а вот сдачи к сожалению не получили. По 5 каналу заявили, что была провокация, а милиция бесчинствовала, хотя все наоборот-то происходило. 5 канал перегнул палку, а его руководитель г-н Порошенко бандит еще тот, по его лице в ту ночь я отчетливо прочитала, что он готов морды быть всем и всегда, как и Ющенко, к сожалению. Они создавали впечатление солидных политиков, но оказываеться они хулиганы, пардон - нардепы, один из которых народный кандидат.


Ви голосуєте за Ющенка, а не за його оточення. Думаєте в Янука карще оточення? Вам більше до вподоби Суркіси, медведчуки, пінчуки, ахметови? Лана я хочу відповіді на свої питання!!!

Да мне больше нравится окружение Януковича...намного больше чем например Юля Тимошенко с ее трехличием....и т.д.
P.S.
Щоб стати жовтяком треба написати 50 повідомлень.
До речі вся шкала відображена по лінку рейтинг, який є вверху.[/quote]

спасибо я ,это поняла... просто термины странные...крипак..жовтяк...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

LGVanish написав:
Звичайно кожен має право на свою думку. Лано - як бачиш тут ніхто не збирається тебе ображати , якось тебе переконувати або обмежувати твої права. Ти творець своєї ДОЛІ. Але чому НАС - тих хто говорить "Так! " всіляко намагаються позбавити нашої думки. Як ти думаєш все те ,що ти бачиш " по 5-му" ВСЕ це Брехня? Подумай хіба політк від , якого залежить наше майбутне має право на такі дії. Що до блогословення- що ж на Україні здавна просили батьків про дозвіл у починаннях ,які змінють країну. А велике Я. попросив дозволу у нашого теперешнього обранця L.D. Shocked



Я все понимаю...я сама с мамой всегда и во всем советуюсь....но зачем так? на всю страну и про телевидению? Что бы показать какой он хороший сын? И вообще зачем семью на показ выставлять? Это грех... особенно мать и детей....может Янукович и другие кандидаты тоже благословения просили у мамы или отца духовного...но это же не показываю по телевидению....Фу!!! ненавижу показуху! Простите конечно...это личное мнение...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

fish написав:
Лано, ну хто президента вибирає, орієнтуючись на те, яка форма коси в його соратників. Ти взагалі вже досягла віку, коли можна голосувати?

Мне совсем не интересна ее коса...просто мне противно что она у нее только на показ..когда выступает по ТВ. а я достигла возраста когда можно голосовать... если интересно -мне 26
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вам не огидно те що ваш президент є неграмотний і робить в кожному другому слові помилки?
Лана я хочу почути відповіді на ці питання, а не фразу Тому що.

Ой пропустила этот ваш вопрос....на счет того что он делает ошибки я с вами согласна...я думаю ему лучше говорить по русски...просто он пытается говорить на украинском языке...и у него еще не очень получается....но всему можно научиться...просто он жил в крае где все говорят по русски...и очень сложно быстро выучится...А вообще какая разница на каком языке говорить? главное что бы понимали....я вот говорю с вами по русски...вы меня понимаете...а вы говорите со мной по украински и я вас тоже прекрасно понимаю..я очень люблю украинский язык...отлично понимаю...но вот к сожалению говорить могу не чисто...с примесью русских слов...поэтому считаю лучше говорить хорошо на русском чем коверкать украинский.....еще раз простите...что забрела сюда и не поменяла своего мнения...хотя может убедите меня в обратном что я не права???
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 28, 2004 12:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И еще....вот...
Штаб Ющенко на 1 ноября сделал заявку на проведение демонстрации в Киеве. Роль запланированной акции велика. Как сказала 10-го октября Юлия Тимошенко, выступая перед избирателями в городе Червонограде, «нам нужно лишь одно: чтобы на площади перед Центризбиркомом было не 10 тысяч, а сотни и сотни тысяч людей». По мнению Юлии Владимировны, результат акции должен быть следующим: «Они (члены ЦИКа) сами поймут, что они должны сложить документы и уйти прочь».
Решение захватить власть неконституционным путем возникло в штабе Ющенко после того, как стало очевидно, что их вождь не сможет победить на выборах. В сентябре рейтинги Ющенко и Януковича сравнялись, а в октябре премьер-министр уже обошел лидера «Нашей Украины» на 4%. Однако у команды Ющенко есть еще один шанс. Виктор Андреевич – кумир украинской националистической молодежи. Если с ним что-либо случится, сторонники Ющенко на демонстрации 1-го ноября просто разнесут правительственные здания вместе с Центризбиркомом. Власть будет сметена, а ее вакантное место займут соратники лидера «Нашей Украины». Впрочем, уже без Виктора Ющенко.
Штаб Ющенко уже сейчас больше готовится не к электоральным боям, а к вполне реальным уличным сражениям. А сам Виктор Андреевич невольно помогает своей команде совершить государственный переворот.
10-го октября больного Ющенко привезли во Львов. Состоявшееся на площади выступление лидеру «Нашей Украине» голосов избирателей не добавило – Львов и так поддерживает Ющенко – зато все собравшиеся увидели, что их вождю очень плохо. Виктор Андреевич почти ничего и не говорил. Появления Ющенко с распухшим лицом было достаточно, чтобы народ проникся к нему симпатией.
"Господи! Дай ему, Боже, здоровья! Вы посмотрите, что они, сволочи, из него сделали! На нем же лица нет! Глянь, а они еще смеют говорить, что его не отравили!", – такие фразы проносились над толпой, когда Ющенко выходил на сцену. Если незадолго до выборов Ющенко умрет, реакцию людей, видевших его на львовской площади, нетрудно предсказать. Они поедут в Киев 1-го ноября на назначенную акцию протеста. Они сделают то, к чему призывает их Юлия Тимошенко. Они соберутся перед Центризбиркомом, и власть капитулирует перед обозленной толпой.
По всем телеканалам каждый день крутят ролики с записью выступления Виктора Ющенко в Верховной Раде: «Вы нас не отравите! У вас не хватит пуль! У вас не хватит КамАЗов!» Цель этой пропаганды – не агитация за Ющенко, а обвинение власти в том, что случилось с Виктором Андреевичем.
Благодаря усиленной рекламной подготовке общие стереотипы уже сложились. «Режим» в Украине однозначно «преступный». Он не остановится перед тем, чтобы «убрать» героя и борца за свободу. Если «герой» погибает, кто в этом виноват? Конечно - «режим». И «режиму» не оправдаться в том, что ему не выгодна смерть Виктора Ющенко. Кто будет задаваться вопросом, что лидер «Нашей Украине» согласно данным социологических опросов отставал от Януковича и не мог выиграть выборы? Или задумываться, что смерть Ющенко играет на руку его соратникам, а не политическим оппонентам. А если переворот будет успешным, никто не будет искать истинных заказчиков убийства Виктора Ющенко. Потому что они уже будут при власти.

Кстати… Владимир Жириновский во время в визита в Киев 18 октября сказал, что «гибель Ющенко – один из вероятных сценариев развития ситуации во время предвыборной компании в Украине». Жириновский также предположил, что автором этого сценария является Юлия Тимошенко.


Одумайтесь! нужна ли Украине кровь и восстания??? это напоминает революцию 1917 года когда все тоже хотели как лучше...а получилось как всегда....Ленина убили...а пришел СТАЛИН....дальше думайте.... Ведь Ющенко просто марионетка в руках окружения...и прежде всего мне кажется они принесут его в жертву...это опять же ИМХО...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 1:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана нарешті я добрався до нету, тож маю змогу тобі відповісти.

На рахунок мови, то в Конституції України сказано, що кандидат в Перзиденти України повинен володіти українською мовою, тому пояснення типу
Цитата:
главное что бы понимали....я вот говорю с вами по русски.

Не приймається.
Ми живемо в Україні і голова держави повиене володіти державною мовою, на даний момент такою є українська мова.
Ви ж зрозумійте я можу розуміти і мову жестів, але для чого мені такий Президент.

Цитата:
Штаб Ющенко на 1 ноября сделал заявку на проведение демонстрации в Киеве

А це що заборонено законом, чи Янук не проводить мітингів?

Цитата:
По мнению Юлии Владимировны, результат акции должен быть следующим: «Они (члены ЦИКа) сами поймут, что они должны сложить документы и уйти прочь».

Після тих фальсифікацій що були здійсненні я також вважаю, що Ківалов має йти у відставку!!!
Цитата:
В сентябре рейтинги Ющенко и Януковича сравнялись, а в октябре премьер-министр уже обошел лидера «Нашей Украины» на 4%.

Ну і де ваших 4%? Соціологія в Україні - це аморфне явище. ЇЇ не існує. ТОМУ ЩО в Україні все побудоване на хабарництві і брехні, залякуваннях.
Зараз різниця між Ю і Я складає 0,66% - так що брехуни ваші соціологи.
Цитата:
10-го октября больного Ющенко привезли во Львов. Состоявшееся на площади выступление лидеру «Нашей Украине» голосов избирателей не добавило – Львов и так поддерживает Ющенко – зато все собравшиеся увидели, что их вождю очень плохо.

Я був на цьому мітингу.
лано чесно вам зізнаюсь, я такої шаленої підтримки ще в житті не бачив. Люди просто моляться на Ющенка. Він для мене і всіх зі здоровим глуздом українців є надією на краще майбутнє!!!
Лана ви молода жінка, не вже ви хочтие щоб ваші діти жили на зоні?
Хабарництво, корупція будуть далі розвитватися.
Ви чули як ваш прьмєр говорив : "Єсли ето западноє бидло не сорвет нам вибори всьо будет харошо". Вам потірбен такий президент.
Чому Ющенко толерантно відноситься до всіх, а ця худоба всіх ображає, він був зеком є і буде.
Я був в Києві, захищав власні громадські позиції, підтримував Ющенка.
Для мене це останій шанс для того щоб Україна стала цивілізованою державою.

Лана подивіьтся 5-ий канал, хоча б годину під час новин.
Ви побачите іншими очима правду. І це дйсно правда.

Цитата:
Цель этой пропаганды – не агитация за Ющенко, а обвинение власти в том, что случилось с Виктором Андреевичем.

А хіба це не правда? Ви думаєте він сам себе скалічив. Ви подивіться на Ющенка.
Вам не соромно говорити, що він сам себе отруїв.
Зато ваш януковіч чуть не вмер від яйця. Це ж соромно!!!
Ганьба!!! 120 кілограмвоий мішок впав від яйця, ви що жартуєте чи що?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 2:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана написав:
я думаю ему лучше говорить по русски...

На вкраїнській землі галва держави повинен говорити українською!
В свій час гетьман П.Скоропадський, коли царський генерал, проживший все життя в Росії, за місяць оволодів рідною мовою, і навіть з російськими послами розмовляв з перекладачем! Оце вияв відданості рідній державі, ось це піднімає престиж держави, а не безграмотний прем"єр з кримінальним минулим!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Посмотрите
Гість





ПовідомленняНаписане: субота листопада 06, 2004 1:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дружина В. А. Ющенка Катерина залишається такою ж повноправною громадянкою Сполучених Штатів Америки, якою вона була народжена сорок три роки тому. Повноправними громадянами цієї держави, відповідно до законів США, стануть (коли досягнуть повноліття) і діти кандидата в Президенти України Віктора Ющенка, народжені від повноправної громадянки США за межами України.

Ющенко теж, як чоловік повноправної громадянки США, згідно з тими ж законами Сполучених Штатів, може отримати громадянство США за лічені дні. Хоча він полюбляє видавати себе за патріота, в разі якихось "місцевих українських фіаско" для нього завжди відкриті двері за Атлантичний океан.

Тому громадянам, з легкої руки Ющенка названими "маленькими українцями", так важко повірити в те, що перед ними справжній патріот. Занадто настирливо він намагається переконати в цьому нас усіх. Настирливо, але не переконливо.

Ще більше сумнівів виникає, коли починаєш знайомитися з американським минулим дружини кандидата в Президенти України Віктора Ющенка американки Катрін Клер.

Пригадаймо, що Леонід Кучма (як нібито засвідчують записи майора Мельниченка) призначив Віктора Ющенка на посаду прем’єр-міністра під тиском США. Кучма був на сто відсотків переконаний, що Катрін Клер - "чітко співробітник ЦРУ" (з розшифровки записів Мельниченка), тому і не хотів мати прем’єра з такою дружиною. Як твердить шоумен Микола Вересень (наразі працює на Ющенка), Сполучені Штати Америки - "це справжній асфальтоукладач": якщо їм потрібно, вони кого завгодно запресують.

На час призначення Ющенка прем’єром його позашлюбний роман з Катрін Клер набув цілком пристойного вигляду. Ющенко нарешті розірвав перший шлюб і, хоч з деяким запізненням, побрався з Kathy. Виникає цілком обґрунтований логічний ланцюжок: дружина-американка зі зв’язками у Сполучених Штатах + тиск США на Президента України Л. Кучму = Ющенко-прем’єр.

http://fakt.temnik.com.ua/417621eff4171/
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота листопада 06, 2004 8:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та яка вам різниця хто в нього дружина?
Та хай це буде китайка, іспанка, монголка чи хто-небудь інший!!!
Основне, що Ющенко - це єдиний варіант для України.
Вам що більше довподоби зек?
Чи ви думаєте, що американці не люди? Чому ви їх так боїтесь?
У вас весь час якісь фобію штучно стовренні ЗМІ.
Цитата:
Сполучені Штати Америки - "це справжній асфальтоукладач": якщо їм потрібно, вони кого завгодно запресують.

А Росія ні чи що ? Та Росія ще гірша.
Ви хочите далі залишатися колонією Росії, дуже прошу голосуйте за зека. Я хочу жити у вільній державі, тому я вибираю Ющенка!!!
У вас є обгрунтовані аргументи проти Ющенка, а не ці кумедні заявки.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові