На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Укр. пісні кому що треба
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Confession
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 03.07.05
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: середа серпня 03, 2005 6:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені також дуже хочеться пісеньку Олександра Пономарьова "Серце".. Може хтось підкаже де її можливо знайти?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Саня
Гість





ПовідомленняНаписане: середа серпня 03, 2005 10:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу пісень Миколайчука "Наркомани" та "Бензобаки", бо щось не нахожу, нема! ?
Догори
perevertish
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 04.08.05
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 04, 2005 10:53 pm    Тема повідомлення: Re: Укр. пісні кому що треба Відповісти цитуючи

kaD написав:
маю фактично всі україномовні пісні, ну принаймні 90%-95% того шо є в мп3...кому що треба пишіть, викладу на сайті..шас маю халявний канал...тому чекаю..

де б можна було закачати Моторолу 8-ий колір?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Iretta
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 04.08.05
Повідомлень: 17
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 05, 2005 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт. Шукаю Марічку Бурмаку і її "Магія трав", і Діма Корс "Чекатиму", хто має? Laughing
_________________
Пам'ятайте, що Ваш Ангел завжди поруч!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 05, 2005 2:55 pm    Тема повідомлення: Re: Укр. пісні кому що треба Відповісти цитуючи

perevertish написав:
kaD написав:
маю фактично всі україномовні пісні, ну принаймні 90%-95% того шо є в мп3...кому що треба пишіть, викладу на сайті..шас маю халявний канал...тому чекаю..

де б можна було закачати Моторолу 8-ий колір?


Пошукай десь тут я колись бачив ссилку Very Happy
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ХХХ
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 05, 2005 4:32 pm    Тема повідомлення: :-( Відповісти цитуючи

привіт, люди! дуже прошу, скажіть, що таке діється, що іноземну музику я можу тут скачати, а українську - ні? Дуже-дуже сумно мені з цього приводу... Sad
Догори
ХХХ
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 05, 2005 4:36 pm    Тема повідомлення: продовження Відповісти цитуючи

може, пан Admin щось підкаже? please
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: субота серпня 06, 2005 1:18 am    Тема повідомлення: Re: Укр. пісні кому що треба Відповісти цитуючи

Чувачок написав:
Пошукай десь тут я колись бачив ссилку Very Happy

а конкретніше? Very Happy
Догори
Phil
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 08, 2005 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добридень, панове!
Допоможіть знайти пісню "Шануймось понаове", сл. Марченко, виконував П.Зібров на початку 90-х.
Дякую всім, хто допоможе. Very Happy Wink
Догори
masjanja2
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 07.08.05
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2005 3:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

A mogna otrumatu wsjy twojy kolekcijy? Jakscho ni to xot Gajtana-Samotnja bosa i Wsi pisni Oleksandra Ponomarewa. Pereixala gutu w Germanijy. Ja wge tyt dwa roku i wmurajy wid toski po Ykrainskij myzuci. A kyputu nemae de. Bydlaska jakscho mogna podaryjte meni Schmato4ok Ykrainu. Ja tak symyjy za Ykrainojy Crying or Very sad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер серпня 11, 2005 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а есть у тебе такая группа как "инвалиды кунг фу"! я был бы примного благодарин, если бы кто поделился!!! Сенкс
Догори
My name is vova
Гість





ПовідомленняНаписане: субота вересня 10, 2005 9:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Юлія Рай - Мама
кто может помочь? выложите плиз
Догори
My name is vova
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 9:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нашел!!
Юлія Рай - Мама http://mp3forum.com.ua/showtopic224.html
Догори
Андрюха
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер вересня 29, 2005 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

народ Help потрібні три пісні!
Діма Корс - Чукатиму
Олександр Панамарьов - Серце
Міка Ньотон - Лунапарк
Допоможіть дуже буду вдячний
кмдайте ссилки на e-mail
e-mail:Shef198805@mail.ru
Догори
Тори
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер вересня 29, 2005 4:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

неплохая подборка Пономарева
на этом же сайте.. ссылка для облегчения поиска
http://www.medalmusic.com.ua/ukrmusic/ukrmp3.php?id=1914
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові