На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ГДЕ МОЖНО СКАЧАТЬ МУЗЫКУ СЕРИАЛА "КЛОН"?

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Lionella
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 10.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 07, 2005 6:15 pm    Тема повідомлення: ГДЕ МОЖНО СКАЧАТЬ МУЗЫКУ СЕРИАЛА "КЛОН"? Відповісти цитуючи

Please, кто знает, подскажите, откуда можно бесплатно скачать песни сериала "Клон"
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alexandra84@ukr.net
Гість





ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2005 9:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ты найдешь на сайте mp3.alkar.net. Удачи! Laughing
Догори
Lionella
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 10.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2005 9:22 am    Тема повідомлення: Lionella Відповісти цитуючи

1000 раз простите меня, но неужели в вашем форуме никто ничего не знает? Shocked Я просто в шоке! Оставила несколько просьб выставить ссылочку на песни, и никто ничего не прислал за целый месяц Shocked Ну меломаны!........... Evil or Very Mad
ВОПРОС К АДМИНУ: А можно ли разрегистрироваться? Если да, то как это сделать? Smile
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Lionella
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 10.07.05
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2005 10:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

alexandra84@ukr.net написав:
Ты найдешь на сайте mp3.alkar.net. Удачи! Laughing

Ссылочка не работает, но спасибо. Хоть один челвек ответил Very Happy
Вообще-то все нужное нашла, осталось только несколько песен. Но я даже и не буду выкладывать их названия: все равно никто ничего не знает Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
А тебе еще раз спасибо. Просто за то, что ответила Smile
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 11, 2005 3:04 pm    Тема повідомлення: Re: Lionella Відповісти цитуючи

Lionella написав:
1000 раз простите меня, но неужели в вашем форуме никто ничего не знает? Shocked Я просто в шоке! Оставила несколько просьб выставить ссылочку на песни, и никто ничего не прислал за целый месяц Shocked Ну меломаны!........... Evil or Very Mad
ВОПРОС К АДМИНУ: А можно ли разрегистрироваться? Если да, то как это сделать? Smile


Дик,в нас тут сидять фанати української музики і таку фігню як "Клон" ніхто не дивиться...
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 12, 2005 9:21 am    Тема повідомлення: Re: Lionella Відповісти цитуючи

Чувачок написав:
Lionella написав:
1000 раз простите меня, но неужели в вашем форуме никто ничего не знает? Shocked Я просто в шоке! Оставила несколько просьб выставить ссылочку на песни, и никто ничего не прислал за целый месяц Shocked Ну меломаны!........... Evil or Very Mad
ВОПРОС К АДМИНУ: А можно ли разрегистрироваться? Если да, то как это сделать? Smile


Дик,в нас тут сидять фанати української музики і таку фігню як "Клон" ніхто не дивиться...


така гидота що навіть очі не повертаються дивитись таке, а слухати взагалі вуха повідсихають Not talking
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Aquawoman
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.08.05
Повідомлень: 5
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: субота серпня 20, 2005 4:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ваша українська музика - це ПОВНИЙ ВІДСТІЙ (за винятком "Океану Ельзи". Я згодна з Ліонеллою і знаю сайти с музикою серіалу "Клон". Розумію, чому вона забажала відреєструватися. Я тут вже й сама подумала, що дарма я зареєструвалась на цьому сайті патріотів. КЛОН FOREVER! Wink Wink Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing А ви подавіться своєю українською музикою! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 22, 2005 9:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Aquawoman написав:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ваша українська музика - це ПОВНИЙ ВІДСТІЙ (за винятком "Океану Ельзи". Я згодна з Ліонеллою і знаю сайти с музикою серіалу "Клон". Розумію, чому вона забажала відреєструватися. Я тут вже й сама подумала, що дарма я зареєструвалась на цьому сайті патріотів. КЛОН FOREVER! Wink Wink Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing А ви подавіться своєю українською музикою! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




все зрозуміло. Форум поганий із-за того, що ніхто не має саундтрек із клону
Dancing
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Стервочка
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 26, 2005 8:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

При чем тут это? Просто ты человека разозлил своим отношением к "Клону", вот и все Rolling Eyes
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 26, 2005 8:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стервочка написав:
При чем тут это? Просто ты человека разозлил своим отношением к "Клону", вот и все Rolling Eyes


Давай миритися Embarassed
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Стервочка
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя серпня 28, 2005 9:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мы разве ссорились? Shocked Я вообще сюда случайно попала. Ну, скачала парочку иностранных песен и забрела на ваш форум Cool Не, а че: тут прикольно! Хотя я вообще-то не являюсь ярой поклонницей украинской музыки Rolling Eyes
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 29, 2005 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стервочка написав:
А мы разве ссорились? Shocked Я вообще сюда случайно попала. Ну, скачала парочку иностранных песен и забрела на ваш форум Cool Не, а че: тут прикольно! Хотя я вообще-то не являюсь ярой поклонницей украинской музыки Rolling Eyes


Не обов‘язково тут музику качати можна просто тусоватися. Реєструйся і велком Rolling Eyes
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 6:05 pm    Тема повідомлення: Re: ГДЕ МОЖНО СКАЧАТЬ МУЗЫКУ СЕРИАЛА "КЛОН"? Відповісти цитуючи

Ти просто тупий гоп мене від тебе верне Evil or Very Mad
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 8:14 pm    Тема повідомлення: Re: ГДЕ МОЖНО СКАЧАТЬ МУЗЫКУ СЕРИАЛА "КЛОН"? Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
Ти просто тупий гоп мене від тебе верне Evil or Very Mad


Це ти про кого?
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові