На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
пісні не відкриваються & IE - орієнтований дизайн

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пропозиції і перспективи розвитку сайту
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер червня 23, 2005 4:28 pm    Тема повідомлення: пісні не відкриваються & IE - орієнтований дизайн Відповісти цитуючи

Власне кажучи, тема.
1. Не знаходяться пісні, наприклад Н.Яремчука. Типу "no such file or directory"
2. Оптимізовуйте, якщо вмієте, і під інші браузери, не всі ж в IE працюють.

P.S. О, ледве не забув.
У Вас чудова збірка української музики. Дуже дякую за такий чудову колекцію, особливо як Ви переїхали в український сегмент.
Догори
skyboy
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 03.07.05
Повідомлень: 2
Звідки: Кривий Ріг, Україна

ПовідомленняНаписане: неділя липня 03, 2005 1:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Трохи конкретики: в мене, наприклад, така проблема виникала при спробі отримати пісні з фільму "Вабанк":
[url]
ftp://ftp.uar.net/pub/music/!incoming_write_disabled/Music/!!!SOUNDTRACKS!!!/Vabank%20Seksmisja/03%20Regtime%20Vabank.mp3 [/url]
Цей лінк в мене у Опері 8.0 викликає повідомлення, що !!!Soundtracks!!! - no such file or directory :(
Якщо я намагаюся зробити те саме менеджером Download master, то завантаження ніби йде... "Ніби" - тому, що повідомлення про помилку не виникає... Але протягом 10 хвилин швидкість 0 б/с... Та й до ФТП напряму не підключитися... Намагався не один, а 5 разів, тому і вважаю, що це якась помилка, а не "не може завантажувати більш ніж 7 чоловік".
Ось так.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Мерехтлива
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.09.05
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 27, 2005 5:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так це можна якось пояснити? бо я дуже б хотіла отримати пісні з фільму "Вабанк", звичайно якщо вони взагалі є....
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пропозиції і перспективи розвитку сайту Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові