На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Діма Корс - Чекатиму

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Dendy
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 28.11.04
Повідомлень: 39

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 14, 2005 9:11 am    Тема повідомлення: Діма Корс - Чекатиму Відповісти цитуючи

Люди добрі, ще раз запитуюсь... може хтось знає, де можна знайти пісню Діми Корс - Чекатиму ? Підскажіть будь-ласка.... дуже потрібно....
Може хтось має її на компі, вишліть на адресу dendyboy@mail.ru, якщо не важко... Crying or Very sad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ihora
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер вересня 01, 2005 2:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж шукаю цей трек! Вже з ніг збився! Викладіть будьласка хто має зсилку або вишліть на мило! Буду дуже вдячний! IHORA@MAIL.RU
Догори
Андрій
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2005 5:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І мені вишліть khlibchik@list.ru
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2005 11:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в черзі! Wink
Догори
Gfaust
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 26, 2005 8:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І мені будь-ласка GFaust@gala.net
Догори
FREON
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 26, 2005 9:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знайшов посилання на цю пісню на http://www.muzon.com, правда, необхідно зареєструватися і для "шарових" користувачів швидкість закачування мала :(. Спробуйте, бо я лише почав качати
Догори
FREON
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.09.05
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 27, 2005 9:41 pm    Тема повідомлення: Діма Корс - Чекатиму Відповісти цитуючи

Нарешті пісню закачав, але скажіть, куди її викласти, щоб усі бажаючі могли ознайомитися з нею - кожному на мило не маю можливості кидати, вибачте :(
_________________
Краще робити великі зміни у великому, ніж малі - в малому
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
FREON
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.09.05
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: середа вересня 28, 2005 9:39 pm    Тема повідомлення: Діма Корс - Чекатиму Відповісти цитуючи

Для всіх бажаючих - пісня "Чекатиму" на ftp://ftp.medalmusic.com.ua
_________________
Краще робити великі зміни у великому, ніж малі - в малому
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер вересня 29, 2005 2:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

FREON кинь мне на почту ету песню буду очень благодарен, она мне очень нужна
почта : Shef198805@mail.ru Заранее спасибо.
А если сможеш найти адрес етой песни (только http ) то отсылай только адрес! СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!!!
Догори
FREON
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 27.09.05
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 30, 2005 9:43 pm    Тема повідомлення: Діма Корс - Чекатиму Відповісти цитуючи

Спробував закинути пісню на Shef198805@mail.ru - сервер повернув помилку "Перевищено розмір поштової скриньки". Або скринька переповнена, або потрібно збільшити її розмір Sad
_________________
Краще робити великі зміни у великому, ніж малі - в малому
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Ігор
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 13, 2005 1:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Діма Корс - Чекатиму
http://www.mistoleva.net/index.php?showfile=1&fid=202&p=downloads&area=1&categ=66
Догори
Jovanna
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 11:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А есть еще какая-нибудь ссылка? Эта не работает Crying or Very sad А песня просто сууупер!
Если у кого есть, вышлите на snowrose@rambler.ru. Спасибо Wink
Догори
Ігор
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ссылка работает, нажимай на кнопочку "Download" и качай себе на здоровье.
Догори
Jovanna
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 12:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо Wink, я уже начала качать эту песню с http://www.megaupload.com/ru/?d=5M1KYTZ5
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові