На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому нас ділять на західняків і східних?
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 6:23 am    Тема повідомлення: Чому нас ділять на західняків і східних? Відповісти цитуючи

Чому завжди розпалюється це питання.
Чому у нас різні погляди?
І взагалі тут одне велике Чому.
Я живу в Галичині.
Я цим горжусь.
Можливо це моє виховання, а можливо й просто мої упередження, але я не дуже сприймаю людей, які є українцями, а говорять по-російськи. На жаль, більшість жителів Донбасу, пд. України, центру спілкуються, якщо не російською, то кацапсько-суржико-молдавською.
Історія, лишила глибокий слід. І його викорінити буде важко.
Але я вірю, що прийде до влади людина, яка здійснить подвиг і українська мова буде звучати на вулицях Донецька.
Ви не подумайте, що я шовініст, просто з мови починається НАЦІЯ. Ми ж не негри, які сидять на пальмах і гризуть свої банани, перемовляючись криками.
МИ УКРАЇНЦІ БАГАТІ ЗДОРОВІ НАПИШЕМ СВОЇМ ДІТЯМ ПРАВИЛЬНУ ІСТОРІЮ!(творчість Скрябіна)
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2004 7:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я згідий на 100%! В Україні повинні розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ !!!
Тут в Португалії не дуже дивуються коли я кажу що в Києві, Столиці України, на багато більше говорять російською, а не українською!
По перше, в цьому винні москалі!!! Через ссср все поалося!
Але по друге, самі російськомовні українці НЕ хочуть переходити на українську!!! ЧОМУ ??? Адже розуміє і пише по українські кожен з них.
Тоді ому не говорять???
Напевно це через нашу владу, яка ніого не робить для розвитку нашої мови! Як можна навчитися української в руськомовній школі, де українською говорять тільки на уроці української мови!?
Знаить в цьому є і наша вина (влади, не народу), щоб викорінити руську мову потрвбно багато часу!

Сподіваюсь з приходом Ющенка все зміниться в кращу сторону!!!
Very Happy
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 7:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ох, люди-люди, що у вас за бардаук в голові почався. Українською в країні почнуть розмовляти не завдяки приходу Ющенка. І не варто про це говорити вголос, бо коли мову насаджує влада, народ це сприймає як тиск, відтак - викликає спротив. Мову мають насаджувати митці: письменники, поети, музиканти. Виросла ціла громада східняків, які захотіли стати українцями, почувши гурт Скрябін. Я сама відчула потребу говорити тільки українською через Андруховича, Плач Єремії і останнім поворотним пунктом стали київські кобзарі. Митці дають відчути: українське - це сучасно, розумно, українським можна пишатися. У нас в літклубі багато людей почало писати українською просто тому, що відчули, як це може бути кльово.

І ви самі - якщо справді хочете, щоб більше людей захотіло навчитися української мови, не починайте з відторгнення, дайте їм відчути, що українська - це красиво, говорити українською - приємно, бути українцем - модно, і взагалі, українці - це кляса, з ними варто спілкуватися.

Боюся, що зараз повальна антинаціональна агітація наробить багато шкоди, тому варто бути максимально мудрими і розуміючими. І самі не піддавайтеся на телевізійні провокації, насправді людей, які охороняють свою російську, як пес на ланцюгу, вкрай мало, я за весь час хіба двох таких бачила - і це в Запоріжжі! Навіть такі, що самі не вміють, у половині випадків, почувши твою українську, скажуть: "мне нравится слушать украинскую речь".
І - жодного натяку на агресію. Якщо ви СПРАВДІ хочете, щоб українці нарешті почали говорити українською.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Fish
Справа в тому, що я живу у Львові, столиці Західної України, колисці української нації або як ще кажуть українському П'ємонті!
Я звик чути українську мову на вулицях, мене оточує виключно україномовне населення - для мене є дивним те, що такі самі українці як я спілкуються чужою мовою!!!!
Невже в нас немає власної прекрасної мови?
Мови кобзарів і поетів, мови яка має давнє коріння, яке сягає часів Київської Русі?
Звичайно мову не можна насаджувати насильно, але для того, щоб наша мова процвітала необхідно, щоб при владі були люди, які її цінують!!!! Які спілкуються нею вдома!!!! Нам треба зробити мову престижною!!! А то в Києві, якщо ти спілкуєшся українською мовою, то ти важаєшся биком, селюком і взагалі нікчемою!!!
Чи для нас прикладом має бути леанід Кучма, який так ссать, вивчив мову чи прєммєр януковіч?
Саме тому таке становище української мови!!! Справа у владі, яка відкинла мовне питання на другий план!!!
Візьмемо приклад Ізраїля, коли нова влада відродила абсолютно мертву мову!!!
Тому нашу мову можна відродити теж!!! Треба тільки захотіти!!!
Нова, національно свідома влада повинна підняти українську мову з колін!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 2:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я буду казати мало, але, сподіваюсь, влучно. Я виріс, розмовляючи російською. Більше того, я нею і зараз користуюся трохи частіше за українську. Але це не означає, що я не люблю Україну. Моя думка. Українець повинен вільно розмовляти українською (рідною), російською (за обставинами) і англійською(бо це всім потрібно)
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 3:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питання мови є болючим питанням. Я розумію, що не ви винуваті, що вас виховували батьки російською мовою, що переважна більшість ваших знайомих говорить по-російськи, що в школі викладають російською.

[qoute] Але це не означає, що я не люблю Україну[/quote]
Ніхто про це і не говорить, мовна приналежність не визначає ставлення до Батьківщини, я впевнений всі ми однаково любимо Україну і хочемо їй добра.
Ну погодься, що держава, яка має власну мову є Багатою державою!!!
Вся справа в нас, звичайних українцях, ми своїми діями повиинні відродити мовну культуру, а отже культуру нації.
Яка причина того, що ви говорите по-російськи?
Напевно ваші знайомі починають говорити, от і ви переключаєтесь на російську мову.
Цитата:

Українець повинен вільно розмовляти українською (рідною), російською (за обставинами) і англійською(бо це всім потрібно)

Не погоджуюсь. Вільно українською - Так, Англійською - Так, Російською - Ні!!!
Для чого вам російська? Київ за 700 км від РФ (точно не знаю) білоруси ближче, давайте вивчемо білоруську мову або молдаванську.
Одним словом треба провести своєрідну ненасильницьку українізацію. Треба, щоб наша мова звучала всюди, по всіх закутках, ТВ, книги, радіо, преса.
Ще раз кажу треба зробити так, щоб не знати українську мову було соромно. От тоді ми можемо щось змінити.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alcazar
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 13.10.04
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 7:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin, звичайно мовне питання - одне з найгостріших в нашій країні, але я б не став дивитись на все в такому чорному світлі. за роки незалежності стало більше людей, які розмовляяють українською і сподіваюся, що ця цифра буде дедалі збільшуватися. в мене думка десь між тобою і fish. дуже б хотілося щоб наш тупий уряд нарешті звільнив книговидавців від драконячих податків, які автоматично збільшують ціну української книжки порівняно з російською. але найкраще б було щоб книжки українською не обкладалися податками, а книжки російською надруковані для укр. ринку оподатковувалися б за подвійним тарифом. щоб просто стало невигідно друкувати російською. блін, я про це можу писати довго і нудно, та не певний що буде цікаво читати. скажу одне - якщо до влади прийде Янукович - настене п%*дець всьому!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 8:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От властиво. Якими методами влада може сприяти українізації населення? Найкраще - непрямими. Як каже alcazar - звільнити українську книгу від драконячих податків, припинити ганебну практику радіостанцій брати українських виконавців за гроші, в той час як російське вони крутять від чистого серця. Дати фору українській музиці. Дати фору україномовним ЗМІ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 9:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питання релігії також дуже важливе, ця штука теж нас ділить.
На Галичниі люди Грекокатолицького обряду, на Сході православні, погодьтесь цей чинник також розігрує влада.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На рахунок мови погоджуюсь з усіма, крім Адміна. Він вдійсності згущує фарби! Я розумію, що мова це вже ознака поділу, але є дуже багато російськомовних патріотів нашої держави! Українська мова ніколи не стане домінуючою допоки в Україні можна буде зробити кар"єру без знання державної мови!
А ділять нас такі політики як Янукович, який читає книжки накшталт "Хто ми є?" Ханінгтона!
Релігія відбивається на поділі меншою мірою, але існування на території України Московського Патріархату(до речі в історичному ракурсі - нелегітимного) є справді недопустимим! Їхній голова Алексій2 справжній політичний гравець, а не церковний! Політика - справа брудна, явно не церковна!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ми вже зачипили питання церкви, то хочу сказати пару слів про УГКЦ.
В свій час я цікавився історією цієї церкви, і хочу сказати, що на мою думку це єдина справжня українська церква. Вона завжди була віддана українському народу, і стала оплотом національної ідеї у 20 столітті. Навіть після Псевдособору ця церква існувала. Чому УГКЦ нелізе у політику?
І взагалі що робить на території України Московський Патріархат?
Яке вони мають право бути тут?
В мене є сумніви, що в Росії є церква Києвського патріархату.
Так що, друзі, в нас повний бардак в Україні.
Треба з тим щось робити. Вибори - це шанс трішки змінити ситуацію, маленький, але шанс. Ми не маємо право його втратити.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 13, 2004 4:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

думаю, питання релігії кандидатам варто дипломатично обминати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 18, 2004 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На рахунок церков, так УПЦ МП агітує голосувати за Янука! А десь на одещинні в церкві була проголошена анафема(церковне прокляття) на адрес тих, хто голосуватиме не за Я. Twisted Evil Це ж низько використовувати церкву для агітації!
На томість УПЦ КП, УГКЦ, УПАЦ, РКЦвУ та ін., підписали спільну заяву, щодо проведення чесних виборів, і нагадали, що фальсифікація є обманом(тобто гріхом), але не агітували за жодного кандидата!
Це ж низько використовувати церкву для агітації!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2005 8:45 pm    Тема повідомлення: Re: Чому нас ділять на західняків і східних? Відповісти цитуючи

Admin написав:
Чому завжди розпалюється це питання.
Чому у нас різні погляди?
І взагалі тут одне велике Чому.
Я живу в Галичині.
Я цим горжусь.
Можливо це моє виховання, а можливо й просто мої упередження, але я не дуже сприймаю людей, які є українцями, а говорять по-російськи. На жаль, більшість жителів Донбасу, пд. України, центру спілкуються, якщо не російською, то кацапсько-суржико-молдавською.
Історія, лишила глибокий слід. І його викорінити буде важко.
Але я вірю, що прийде до влади людина, яка здійснить подвиг і українська мова буде звучати на вулицях Донецька.
Ви не подумайте, що я шовініст, просто з мови починається НАЦІЯ. Ми ж не негри, які сидять на пальмах і гризуть свої банани, перемовляючись криками.
МИ УКРАЇНЦІ БАГАТІ ЗДОРОВІ НАПИШЕМ СВОЇМ ДІТЯМ ПРАВИЛЬНУ ІСТОРІЮ!(творчість Скрябіна)


Вы странные люди, я родился и рос на Украинев г. Донецке, мой родной язык русский и засатавить разговаривать меня на украинском не может никто, никакой президент. И вообще половина страны разговаривает на русском, а он по конституции такойже иностранный как и немецкий, французский или японский. Должно быть уважение к истрории своей страны и к окружающим вас людям, тода наша страна будет процветь, а не тогда когда президент заставит вторую половину страны разговаривать на украинском. На каком языке разговаривают в Люксембурге? страна меньше Киева, на 3 языках и все они государственные языки по конституции.
Догори
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2005 11:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Друже Гість!
Набздіти (вибачте) у чужому болоті кожен може. Ти представся, зареєструйся учасником і тоді давай обговорювати теми. Я не маю нічого проти Денецька чи тебе особисто, тож приєднуйся.
Питання на засипку: а де ти був із своїми заявами під час Радянського Союзу? Чи тоді Ми, Українці мали повне право користатися своєю мовою? Давай з того і починати. Хіба Ющенко забороняє рос. мову? Ні, це мова національної меншини. Українців - 60% (за переписом), тож і мова - Українська. Чи є така нація Люксембургці? Ти ж із друзями спілкуєшся російською? З батьками, учителями, міліціонерами, продавцями... І ніхто ж тебе не садить у в'язницю, і не штрафує. То в чім річ?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові