На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Громадянська війна в Україні. Бути чи не бути?

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  

Чи будете Ви брати участь у громадянській війні на боці опозиції
Так, я буду брати безпосередню участь у заворушеннях
10%
 10%  [ 1 ]
Так, я планую брати участь
40%
 40%  [ 4 ]
Не знаю
40%
 40%  [ 4 ]
Все залежить від дій влади
0%
 0%  [ 0 ]
Ні, я за тепершіню владу
10%
 10%  [ 1 ]
Ні, мені всерівно
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 10

Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 15, 2004 9:26 pm    Тема повідомлення: Громадянська війна в Україні. Бути чи не бути? Відповісти цитуючи

Питання як ніколи актуальне. І справа не тільки в тому, що Україна напередодні виборів, а в тому, що йде боротьба за подальший розвиток України.
Не знаю, хто виграє вибори (вірю, що Ющенко), але якщо владі вдасться сфальсифікувати вибори, то боюсь, що громадянська війна не обійде нас стороною. При цьому вона зачепить всю країну. Не буде поділу на східняків і західняків, буде громадянська війна(революція) у якій буде боротись влада і звичаний нарід. Хто у ній переможе, думаю питання має одну відповідь, адже в історії тоталітарні режими завжди програвали. Згадаємо Чехію, Румунію, Югославію.
Каштанова революція не за горами. Мені здається, що від позиції студентів (і не тільки), залежить що буде далі.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 16, 2004 4:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я волію профілактичні заходи. І всім настійливо раджу. І тобі, братчику, будь трохи поміркованішим, дипломатичнішим - і переконуй, переконуй. Тепло поговорити з бабусею її мовою, її актуальними проблемами - і цього досить, щоб переконати, бо багато з них взагалі не знають, за кого краще. Чекають поради доброї людини.

Тільки не починай казати з того, що важливо для тебе. Думай, що важливо для них.

Я особисто перевтілююсь в просту селянку і лякаю обіцянками від Я. великої амністії - діє дуже добре. І додаю, що витіснити його може тільки Ю., який би він не був, а все краще ніж отаке нам кримінальне майбутнє.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 16, 2004 9:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можливо ти й права, але я не можу зрозуміти людей.
Я не говорю що Ющенко святий, але Януковіч взагалі придурок. Він справжній злодій і в цьому я переконався, коли дивився доволі цікаву передачу про минуле підлітка Януковіча. Коли він крав шапки, гвалтував дівчат і це неповний перелік всіх його злодіянь.
Я ще раз переконуюсь у правильності твердження Що нація має того правителя на якого заслуговує. Після 21 листопада ми отримаємо те на що заслуговуємо.
Якщо комусь вистачає шматка мяса для щастя, ну то хай жує це мясо наступні 5 років. Я вкрай розчарований з наших пенсіонерів, які є осоновою електорату Януковіча.
Так не може бути далі, щось треба робити!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 11:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Революція - це свята справа, але слід зрозуміти, що революція це не зміна влади, це зміна структури, способу та форми влади!
Ми -УКРАЇНЦІ, і нашим святим обов"язком є стати на захист наших інтересів! Якщо прийдеться то амбразуру треба кидатись, лиш би Україну знову не "просрати" (за перепрошенням), як ми (українці) зробили в 1654-1663, 1917-1921, 1939-1948! Ми не маєм права на помилку, історія нам цього не пробачить! Нащадки нам цього не пробачать, і почуватимемось, як купка лайна - нікому не потрібного, але всім ліьки прибрати!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 7:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Революція - то завжди погано.Краще щоб війни не було. Не хочу ні з ким із близьких людей опинитися по різні боки барикад
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 9:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
Революція - то завжди погано.Краще щоб війни не було. Не хочу ні з ким із близьких людей опинитися по різні боки барикад

Така вже наша доля! Немає в світі щирішого почуття чим любов до Батьківщини, і за неї ладен вмерти кожен справжній патріот своєї держави! Коли починається війна, чи то революція, в цей момент в тебе нема друзів, немає родини, лише побратими по зброї! І тільки наша мета може досягти свого апогею і втілитись у реальність!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 21, 2004 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Коли починається війна, чи то революція, в цей момент в тебе нема друзів, немає родини, лише побратими по зброї!

Я не погджуюсь!!! Так звучить, що ти відмовишся від власних батьків, невже це так?
Друзі вони і пді час війни залишиються друзями. Уяви собі картину, твій друг праює в мусарці, під час громадянської війни ви по різні боки барикади, невже ти будеш вбивати свого друга?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 22, 2004 7:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я можу лише сказати - не треба вестись на провокації. Це лише на руку Кучмі :) Громадянські війни завжди були найкривавішими. А коли досягаєш того самого апогею, не завжди виходить, що ти справді чогось досяг, окрім болю, смутку і сльоз
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 1:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Революція - це переродження! Я не гадаю, що під час Громадянської війни ваші друзі опиняться по інший бік барикади, якщо у них такі самі переконання як у вас! Хіба-що ці друзі, які на цей момент служитимуть в армії!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 8:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:
Уяви собі картину, твій друг праює в мусарці, під час громадянської війни ви по різні боки барикади, невже ти будеш вбивати свого друга?

Ти щось перепутав, під час війни по іншу сторону барикади друга не буде! Коли ти йдеш в окопи в тебе має зникнути почуття прихильності до ворога, будь то українець, москаль чи жид; будь то друг, брат чи батько! На війні нема пощади!
ЛАМАЙ СОБАЧІ ГОЛОВИ!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 1:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

quote]Ти щось перепутав, під час війни по іншу сторону барикади друга не буде! Коли ти йдеш в окопи в тебе має зникнути почуття прихильності до ворога, будь то українець, москаль чи жид; будь то друг, брат чи батько! На війні нема пощади! [/quote]
Тобто якщо твій друг в міліції виконує свій обов'язок, виконує накази які надає йому вище командування і він немає виходу з даної ситуації, то ти згоден вбити його через те що він не з тобою?
А який вихід в нього? Він все життя вчився, працював і тепер через зміну політичних настроїв в суспільстві має втратити або друга або роботу?
Це ненормально!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 11:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pilip написав:
Хіба-що ці друзі, які на цей момент служитимуть в армії!

Це тільки за умови, що введуть надзвичайний стан!
А чому обов'язково когось убивати?
Якщо пару раз заїхати "другові" по черепу кулаком під час виборювання НЕЗАЛЕЖНОСТІ, то я не проти, а лише за! Навіть як мені заїдуть! Що то за позиція "Якось та буде"?
Чи ви ХОХЛИ чи УКРАЇНЦІ?
Революції небуде, ми просто прийдемо під ЦВК, гаркнемо "ЮЩЕНКО!" і там будівля розвалиться!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адмін написав:
Це ненормально!!!

В нас країна ненормальна, а це нормально! Коли йде війна ти мусиш оприділитись на чиїй ти стороні, і оправдання тобі нема! Погоджуюсь буває, що обставини вищі і сильніші за тебе, але людина якій виповнилось 18 за свої вчинки відповідає сама, і нема їй оправдання! Crying or Very sad
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так-так дійсно так і буде, якщо ми пийдемо з тими бомбами , які у нас безперерви вилучають. Laughing
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кажуть, що вже кілька міліціонерів і Беркутівців подали заяви на звільнення.
То хто проти Нас буде?
Ніхто, тому що ми - НАРОД!
МИ РАЗОМ БАГАТО І НАС НЕ ПОДОЛАТИ!
Треба, щоб всяке там бичйо не спасувало.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові