На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Букмекерська контора

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 11:18 am    Тема повідомлення: Букмекерська контора Відповісти цитуючи

Букмекерська контора - це спосіб заробити чи просто перевірити своє везіння?....... (питання на Ваш розгляд)
На мою думку на конторах можна зірвати непоганий куш. Хоча є можливість того, що контора "підніме" і за твій рахунок.
Один мій хороший знайомий грає по принципу - ставити більше, але на менше подій. Тобто, його ставка складає від 500 до 1000 грн. але більше ніж на 2 матчі він не ставить.... Пам'ятаю з гри Шахтар - Мілан він підняв 2000 (хоча і ставив проти своїх - але це є прогноз,і гроші є гроші).


Взявши з нього приклад,
скажу, що на конторі можна дійсно "підняти" нормальну суму......
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2004 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я боюся влазити у всілякі авантюри.
одного разу ледь за 1100 USD до Харкова замість Кіпру не поїхав. Хоча ні там ні там не був. Щоб грати на ставках потрібно бути дуже азартним і дуже обережним. Я не такий.
Хоча на Живчик із друзями сперечаємося.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 11:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене теж є досвід ставок. Ми в школі всією бандою скидувались по 25 коп, і прогнозували як закінчиться матч, ставили на Лігу, коли Динамо Лігу з ніг на голову ставило.
Але тоді треба було точно вгадати результат матчу. Мені не щастило.
В канторах теж ставив, теж проти своїх, колись проти Карпат. Але я тоді точно знав, що вони програють.
А взагалі, найкраший варіант, коли твоя команда виграє і ти при цьому заробляє гроші. А то совість мучає, сам знаю.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чесно кажучи, обережність у цій справі нічого не важить. Яким би не був прогнозистом - до кінця не будеш впевнений у своєму виборі.
Але зато коли переглядаєш матч то адреналін аж лізе з тебе, ти не просто починаєш вболівати за ту команду(звичайно якщо ти не поставив проти своїх), а ти ловиш кожну передачу, кожну невдачу, кожен удар, кожну атаку в любу сторону........... відчуття - не передати.....

Всетаки, на мою думку, здоровий глузд глуздом, але якась частина везіння повинна бути присутня у цій справі......
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 20, 2004 11:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, незнаю, я і так слідкую за кожним пасом.
А коли потрібно адреналіна, виходьте 1 листопада на площі!
Будемо робити ставки?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Гість






ПовідомленняНаписане: субота квітня 30, 2005 9:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valigura I think just like you.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові