На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ВУЗВ - Сірко

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Amid
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 20.10.04
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 2:17 pm    Тема повідомлення: ВУЗВ - Сірко Відповісти цитуючи

На днях почув цікаву пісню гурту Вхід у змінному взутті. Точну назву не знаю, лише слова з пісні Сірко то мій собака...
Колеги по роботі кажуть, що ця пісня вже майже "старовинна", проте я почув її уперше. Прохання до тих, хто володіє цим музикальним творінням поділитися зі мною Embarassed
Також дуже цікавить пісня С.Гіги - У райськім саду (пам'яті Н. Яремчука). Будь ласка, якщо хтось може переслати на е-мейл (amid@dkrp.gov.ua) або вказати ссилку звідки можна закачати - буду дуже вдячний і з радістю поділюсь своїм мп3-архівом (якщо вас щось цікавить). Дякую.
_________________
Бу...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 7:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно пісня давня як світ, вперше я її почув на фестивалі Червона Рута. Я тоді ще в школу ходив, клас 8.
Я їі маю, як найду вільний час то закину.
У райськім саду я теж маю, але вона займає 7 Мб, а це для мого діалапу дорогувато буде.
Раджу замовити диск Wink
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 11, 2004 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сірко собака мій, сірко собака мій собака
Сірко собака мій Сірко собака мій пес!

Цю штучку виконували і ВУЗВ і ТНМКонго. Досі маю певні сумніви щодо того, хто ж гадство справді її написав, а хто переспівав.

Коли ТНМК у форті Буаяр були, Ступка-Мольфар, провівши когось із них, так задумливо, неквапно і урочисто процитував цю пісеньку, що я хвилин 5 зуби продавала :))))
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 15, 2004 6:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене ця пісня є десь на касеті... блін, я вже й не знаю, де мій магнітофон... Laughing . Пійсня дійсно стара і красива - я дивуюся, що ти її ще не чув. Доречі, наскільки я знаю - це якийсь народняк.
Попробуй подивитися на музоні, там я бачив диск першої "Червоної рути". Може подивися там, у ІНШОМУ.
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові