На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Хто Ви в українській музиці?
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 12:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виявилось, що я - Тарас Чубай, лідер гурту Плач Єремії

Багато просебе знав але щоб таке...
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 1:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гм... Знаєте, ми так і не змогли визначити, на кого в українській музиці Ви схожі. Трошки того, трошки того... Найбільше - взагалі невідомо кого.
Вочевидь, якщо Ви візьметеся робити музику, у Вас вийде щось зовсім нове і ні на що не схоже, а це вже варте уваги!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Євген
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 07.06.05
Повідомлень: 70
Звідки: Славутич

ПовідомленняНаписане: неділя червня 12, 2005 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я виявився Фомою з гурту Мандри.Прикольно, вони мені завжди подобались і тут я виявився ним.Цікаво=))
_________________
Наша дума,наша пісня,
Не вмре,не загине.
От де люди наша слава-
Слава Україні!
Т.Шевченко
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
† L@N@ †
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 31.05.05
Повідомлень: 41
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 13, 2005 6:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мамммаа.... я вийшла Кузьмою зі Скрябіна...... Shocked .....
ужааааас.......
_________________
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер липня 14, 2005 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кузьма гонить...через шанс... а людина він ТАЛАНОВИТА ДУЖЕ...і ЦІКАВА...і музика у нього КЛАСНА
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: четвер липня 14, 2005 8:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прикольно...я Славко Вакарчук!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Susy
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 22.08.05
Повідомлень: 2
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 22, 2005 8:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

два рази проходила і вийшло:
Кузьма Скрябін - ну-ну... Rolling Eyes
Славко Вакарчук - часто мені казали, що ми з ним схожі... Very Happy
_________________
Завжди вимагай більшого!!!
Тому я вимагаю більше музики...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 01, 2005 7:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тест складено таким способом: перерито всякі інтерв"ю і свідчення очевидців про музиканта. Себто, якщо подумати, можна здогадатися, кому нараховується очко за "комплексує з привду своєї зовнішності", а кому за "двірника в києво-печерській лаврі". Тому здебільшого має виходити схоже на правду. Єдине питання, за яке на користь якогось із музикантів дають два очка - це стиль. все-таки стиль - це найважливіший показник, правда?

До речі, здається, ще ніхто не був Піккардійською терцією і Гадюкіними
_________________
http://bambula-bee.com.ua гурт Bambula-bee
http://schastia.com.ua - Щастя
http://dali.ridne.net - Далі
http://gutsulcalipso.org.ua Гуцул Каліпсо
http://www.zsu.zp.ua/99/samisvoji Самі Свої
http://www.zsu.zp.ua/99/faberge Фаберже
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: субота листопада 19, 2005 8:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вийшов або Кузьмю із Скрябіна, або ж Фомою з Мандрів
Нормально! Confused
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
predok
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 18.04.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер травня 11, 2006 1:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яким э таким вже й залишусь. Природня людська істота яка у всьому музичному світі знаходить великий реласк та задоволення в класифікації денс музики. Не скажу що й творіння виконавціїв в українського континенту неподобається в порівнянні з вищенаведеним. Але відчуття потреби в ній займає вже другорядне значення. Нажаль стан сучасної перспективи української музики з часом починає дедалі прямувати в жальогідному напрямку. Мушу відзначити що незгаслі постаменти справжньої сучасної (на світовому рівні, ну я не думаю що це чисто моя суб"єктивна точка зору, думаю знайдеться необхідна кількість шанувальників що зможуть її підтвердити) панують в більшості західному куточку нашої дежави.Більшість так званої української музики шо кидається зараз в ефір це безглузді,амбіціозні витівки тих пихатих осіб, які з роками відновлення українскої культури та державності, зіграли на цьому (підтираючи пахуче місце... ви самі знаєте кому) та виповзли на пятистал слави.Повірте мені, людині в якої коріння дитинства проростало саме в західноку куточку, центрі освоєного заповідника нашої культури,недалеко від межі поділу сусідів по національності, добре ознайомленого з такими для нашого менталітету взаємоповязаними поняттями "українска культура" та "музика".З закінченням шкільного періоду під впливом обставин що стали мені не підсилу(і не тільки мені, багатьом особам які винесли з собою великий потенціал не маючи під собою потрібної фінансової підтримки) за рахунок особливостей системи освіти в цьому регіоні сформованої самим тутешнім не зовсім свідомим суспільством (кожен індивідуал про ці особливості прекрасно знає починаючи від малого), змушений був вростатися в зовсім не прогнозованому до цього часу спотвореному мовмому середовищі.Саме так, майже східна частина, одна з відомих точок на карті України була моїм призначенням. Освоївшись, усвідомлював як багато відмінностей є тут не тільки в мовному плані але й культурному (адже як сказано вище це істотний фактор для формування контингенту вітчизняної музики).Усвідомлював те як пихаті,ненажерливі пацюки, яскравий представник такого класу є МІСЬКО ПОПЛАВСЬКИЙ, момуть присвоювати собі здобутки української культури і тим самим нівичити і висміювати на очах у світової громадськості цінну, постійну в руслі нових ідей українську музику.Тому настирливо раджу всім хто переглянув цей коментар, в той момент коли в вас зявляється можливість витіснити з бурхливог плину течії української культури сьогодення, таке паскудне,брудне (ще й посмів в політику носа вмочити),підступне,слизьке уособлення як МІСЬКО ПОПЛАВСЬКИЙ повірте не пожалієте.В майбутньому ще й з гордістю будете приймати подяки та похвали від покоління яке особисто зведете на світ.Ще раз: "ненавиджу слимаків типового прикладу МІСЬКА ПОПЛАВСЬКОГО Shocked !!!!!!!!!!!!!!!!". Тож остерігайтесь зайві залишки аналогічної ідеології - за вами вже давно смітник плаче.Зуважте не тільки я такий один.... Smile
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 19, 2006 1:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я виявилась Піккардійською Терцією, і не просто, а у повному складі! Laughing Laughing Laughing
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 3:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

кльово.
я Положик. він був моїм першим зірковим кохання..
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові