На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Українські ремікси у вашому архіві

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота січня 22, 2005 9:00 am    Тема повідомлення: Українські ремікси у вашому архіві Відповісти цитуючи

Найшов непогані ремікси в свому архіві:
09-Zsuf-Марi4ка(BPM 107).MP3
08-Божичi-Вальс Баламут(Lavina Music)(BPM 82).MP3
05-Stelsi-Мрiя-Remix(BPM 120).MP3
04-Stelsi-Мрiя(BPM 116).MP3
02-Хвилю Тримай-Холодний День(Hunter Music)(BPM 110).MP3
Дуже оригінально зроблені
Smile

Як тільки збільшу місце під фтп буду цікаві речі викладати, щоб dcs могли качати.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота січня 22, 2005 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адмін, у мене проблема. Я хочу закачать пісні з Тартак Музичний Лист Щастя, але не виходить. Я знаходжу цей альбом в тебе на сайті, відкриваю, там пісень зовсім немає...
Що робити?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота січня 22, 2005 12:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ось прямі лінки
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак-2004 Музичний лист щастя.jpg
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Iди Тусуйся.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Борода Руда.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Весело!.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Дiвчата.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Інді Я.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Комп'ютернi Тигри.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Лайливе Слово.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Мила.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Моя Любов, Моя Ненависть.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Наше Лiто.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Поцiлуй.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Стiльникове Кохання.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Хулiгани.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Це Ваше Свято.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Щось.mp3
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Тартак/Тартак 2004 Muzychnyi lyst shchastya/Тартак - Я Не Хочу.mp3
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові