На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ПРОБЛЕМА ІЗ ЗАКАЧКОЮ! help, plzzz

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
TGMx
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 13.02.05
Повідомлень: 28
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 13, 2005 11:54 am    Тема повідомлення: ПРОБЛЕМА ІЗ ЗАКАЧКОЮ! help, plzzz Відповісти цитуючи

намагався закачувати флешгетом 1.65(на мій погляд, нема ніякої різниці чим качати). Проте нічого не виходить(у журналі пише: вхід успішний, цей сервер підтримує докачку...) проходить секунд 5 і... помилка, усе починається заново, а результату - ЖОДНОГО!!! Познаходив кучу класних(а головне безкоштовних, за що щиро дякую) треків на цьому сайті і при звичайній швидкості закачування 250кб\с, неможу цим скористатись! ДоПоМоЖІТЬ, будь-ласка! Surprised Crying or Very sad
_________________
Сам п'ю й усіх запрошую. А хто не вип'є - той падлюка! :)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 4:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене теж така неприємність! Знаходжу те,що давно шукала, з насолодою тисну ЗАКАЧАТИ і... ОБЛОМ! Я навіть змінила FleshGet на DownloadMaster, а результату ніякого! Пише "файлу немає на сайті"...
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
TGMx
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 13.02.05
Повідомлень: 28
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 6:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може цих файлів й справді нема? хоча це було б достить дивно! Це вже хай сис. адмін чи ще хтось перевіряє. Намагавсь зайти напряму (ftp - просто відкрити папку с файлами що містяться на сервері) і...знов невдача! Думав, що може це просто більше аніж 7чол качають водночас, проте ДУЖЕ у цьому сумніваюсь.
_________________
Сам п'ю й усіх запрошую. А хто не вип'є - той падлюка! :)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові